Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby
Szanowny Użytkowniku,
Zanim klikniesz 'Przejdź do serwisu', prosimy o przeczytanie tej informacji.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu. W przypadku braku zgody na takie przetwarzanie prosimy o zmianę ustawień w stosowanej przez Państwa przeglądarce internetowej.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GO-MEDIA, z siedzibą ul. Stanisława Betleja 12 lok 10, 35-303 Rzeszów, VAT-ID: PL792-209-42-66.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: gomedia@interia.pl.
dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom: Netsprint S.A., Google LLC, Stroer Digital Operations sp. z o.o., w celu prowadzenia spersonalizowanej reklamy oraz dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.
podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody tj. art. 6 ust. 1 pkt i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
klikmapa.pl
POMORZANIE - by <!--{podpis}znacznik usunięty-->
Strona amatorskich drużyn piłkarskich PÓŁNOCNE ŚRÓDMIEŚCIE, NIEBIESKO-CZARNI, BDG TEAM, oraz dawnych drużyn POMORZANIE (1997-2012), PASY (2013-2015 i 2017-18), FIOŁKI(2013) oraz DEICHMANN (2010-2014 i 2016-2017) i POMORKI UNITED (2017-2018)
Menu
Blog
Strona Główna


STRONY POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN POMORZAN (wyniki, składy, strzelcy)
NIEBIESKO-CZARNI II LIGA ALSP Wyzyny
PÓŁNOCNE ŚRÓDMIEŚCIE EKSTRAKLASA BLPN
BDG TEAM II LIGA Sierniezek POMORKI UNITED BEZ LIGI - drużyna jubileuszowa


1102725 odwiedzin
Bydgoska Liga Piłki Nożnej
ALSP WYŻYNY - strona statystyczna
SIERNIECZEK.PL
ALSP WYZYNY - strona opisowa/terminarz

Ksiega Gości
81 wpisów
Dodaj do Księgi
2018
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2017
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2016
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2015
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2013
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2012
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2011
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2010
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2009
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2008
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2006
Grudzień
Listopad

OSTATECZNA KLASYFIKACJA TURNIEJU GOLDEN GOAL ŁUCZNICZKA CUP 2009

OSTATECZNA KLASYFIKACJA TURNIEJU
GOLDEN GOAL ŁUCZNICZKA CUP 2009


1. miejsce GOLDEN GOAL
S.Kowalik – M.Szempliński, M.Sobieski, S.Filarecki, R.Kuś, M.Lewicki, D.Szafraniec, K.Moppert, K.Szews, P.Karolewski

2. miejsce WINNERSI
M.Czyżkowski – R.Zmarzły, T.Kemski, M.Winiarski, J.Czyżkowski, P.Winairski, M.Kemski

3. miejsce ZŁOTE PIASKI
M.Burchacki – M.Siemaszko, K.Koźliński, M.Gałowicz, L.Kaczmarek, G.Kaczmarek, M.Rulewski, M.Bręczkiewicz, B.Bręczkiewicz, P.Gał

4. miejsce BENDIKS
K.Kujawa – M.Widziński, P.Szymanowski, N.Rózycki, M.Nawrocki, M.Mrozik

5. miejsce 3D FOREST
R.Zagrabski – Ł.Lubomski, W.Konwiński, M.Konwiński, G.Muzykiewicz, B.Klimczyk, D.Klimczyk, T.Stasiak, P.Kanik

6. miejsce WKS ŚRÓDMIESCIE
P.Gajewski – K.Branecki, R.Korzeniowski, M.Czajkowski, T.Miketyński, R.Krzymiński, M.Wieczór

7. miejsce UNITED
S.Wojdylak – P.Kwasek, P.Busk, R.Michalski, M.Łastowski, M.Frankowski, K.Dolata, A.Sobiechowski

8. miejsce BAD BOYS BYDGOSZCZ

P.Langer – K.Kostrzyca, R.Dabrowski, Ł.Pinkowski, A.Drost, K.Janicki, J.Hajman, D.Fuss, M.Czaja, J.Dębowski, P.Dereszyński

9. miejsce POMORKI
R.Morawski – M.Morawski, P.Deręgowski, G. Maraszek, S.Musiał, J.Butkiewicz, T.Blachowski

10. miejsce CHODKIEWICZA BOYZ
Mt.Zieliński – A.Nowak, D.Błażejczyk, P.Nawrocki, Ł.Baler, J.Woźniak

11. miejsce BUDWEISER

P.Maciejewski – M.Markiewicz, M.Markiewicz, M.Turzyński, A.Leonowicz, K.Kozłowski, P.Brzeziński, M.Zawacki, R.Brzeziński

12. miejsce LADYS’ VIP

Ł.Banaszkiewicz – A.Stępień, A.Rezler, N.Sieradzka, A.Daleszczyk, N.Makowska, M.Wiśniewski, K.Pancek, A.Pawłowska,

13. miejsce POMORZANIE
F.Kusiewicz – Ma.Zieliński, M.Janiszewski, D.Tomaszewski, P.Wawrzyniak, P.Zalewski, P.Szopieraj i M.Guzowski

14. miejsce NIEPOKONANE INDYKI Z OSOWEJ
T.Lewandowski – T.Nieżurawski, P.winiarski, Ł.Topolewski, S.Katlewski, A.Sadecki, D.Szczygielski

15. miejsce DAJCIE NAM WYGRAĆ
P.Dorosz – K.Marek, P.Ginter, A.Zalewski, M.Kulkowski, B.Królikowski, S.Lange

16. miejsce FC BŁONIE
R.Jażdżewski – T.Chrząstwoski, S.Żak, Ł.Kaczmarkiewicz, K.Kaczmarkiewicz, A.Kaczmarkiewicz, K.Kamiński

17. miejsce SAHARA TEAM
M.Spica – A.Kluskiewicz, P.Tomaszewski, B.Jagieła, P.Jarosik, Ł.Paliwoda, M.Olek

18 . miejsce BARTODZIEJE
A.Kuffel – Ł.Kuffel, P.Maciejewski, P.Kwiatkowski, K.Arsoba, K.Biliński

19. miejsce SZWEDERKO TEAM
K.Garbaczewski – A.Przybyliński, K.Szypura, M.Zalesiński, T.Kulpiński, M.Kulpiński

20. miejsce BIAŁA ARMIA
D.Kwiatkowski – T.Siuda, D.Dąbrowski, K,Sadecki, M.Triebler, A.Kubielski, J.Madeja, M.Madeja

21. miejsce FC GLINKI

A.Szalla – P.Gaweł, Ł.Gaweł, G.Kamiński, Ł.Kochanowski, D.Szczepanek, P.Ruciński, W.Jaszczyszyn, R.Kutowski


POMORZANIE 5/08/2009 13:29:31 [Powrót] Komentuj










powered by: Blog4u|Lay&Html by Lo|Contents by