Styczeń
2006
Grudzień
Listopad

ŚWIETNY MECZ, ale nie daliśmy rady w skromnym składzie... DEICHMANN - BUDWEISER 5 -- 10 (4-1) 300-tna bramka Lecha dla Pomorzan !!!

Deichmann - Budweiser 5 : 10 (4:1)

bramki: Tomaszewski(2), Miklaszewski(1), Mikietyński(1), Leśniewski(1)

kartki: Miklaszewski (czk/2*żk)

skład: Zalewski - Alski, Miklaszewski, Ma.Łazarski - Mikietyński, Leśniewski oraz Tomaszewski i M.Guzowski

Pomorzanie prowadzili do przerwy, ale nie dowieźli punktów z renomowanym i dwa razy silniejszym liczebnie rywalem. Swoje zrobiła czerwona kartka dla Miklaszewskiego i kontuzja Lecha, który był faulowany w akcji sam na sam. Tym razem arbiter nie interweniował w ogóle.... Ale zostawmy to - wygranej w tym meczu raczej nikt nie zakładał.

WYRÓŻNIENIE:

ZALEŚ - pokazał klasę i fantastyczną postawą zmył plamę z meczu z Oponeo.Oby jeszcze kilka takich meczy Pawła do zakończenia kariery przez Pomorki !!!!

A bramka zdobyta przez Marcina Leśniewskiego była jego 300-tnym trafieniem w barwach Pomorzan. 300-gol w połowie 3 sezonu gry - to jest coś - moje gratulacje

POMORZANIE 27/05/2012 23:22:16 [Powrót] Komentuj

Bravo za walke szkoda ze sie nie udalo wygrac ale to pewnie przez tego faularza Miklasa :)
Meczyk wyrownany i napewno z dłuższa ławką zmian wynik bylby odmienny.Pozdr
drzewko 28/05/2012 00:35:30
| brak www IP: 77.252.169.14

BRAWA dla całej drużyny za walkę bo tak serio to wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku i pewnie ta moja kartka trochę chłopaków podłamała ale z nimi trzeba było grać twardo a że sędzia widział faule tylko w jedną stronę to już nie moja wina...no ale cóż;) było minęło...powodzonka w następnym meczu:) zagrajcie tak samo z takim samym zaangażowaniem i można ograć większość ekip w tej lidze...także trzeba powalczyć PANY i będzie OKI:) JESZCZE RAZ POWODZONKA:)